Ανακοίνωση για την απώλεια συναδέλφου
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ/ΝΕΑ 27 Δεκεμβρίου 2017 Στέλιος Σοφός
![Ανακοίνωση για την απώλεια συναδέλφου](https://www.fsk.gr/wordpress/wp-content/uploads/sympathy-640x300.jpg)
Μια ημέρα γιορτινή έγινε μέσα σε λίγα λεπτά ημέρα πένθους για το φαρμακευτικό κόσμο της Κορινθίας. Ένα μέλος μας έφυγε από κοντά μας τόσο ξαφνικά και άδικα. Ο λόγος για το συνάδελφο από το Ξυλόκαστρο, Δημοσθένη Ρωμέση, που έχασε τη ζωή του σε τροχαίο ατύχημα στα μόλις 29 του χρόνια. Ο Φαρμακευτικός Σύλλογος Κορινθίας εκφράζει τη βαθιά του θλίψη και τα συλλυπητήρια στην οικογένεια του. Σε ένδειξη πένθους τα φαρμακεία Ξυλοκάστρου σήμερα θα παραμείνουν κλειστά. Η νεκρώσιμος ακολουθία θα τελεστεί αύριο Τετάρτη στις 15:00 στον Ι.Ν. Αγ. Βλασσίου Ξυλοκάστρου.
Εφημερίες Φαρμακείων – Είμαστε πάντα δίπλα σας
Ο ΠΦΣ για τις ελλείψεις φαρμάκων